ÖVRIGT / Diverse / Bok 9614003
*
nr 961 4003
Bok
Unger Twins, "Bland Hollywoods toppar", 1958, bland annat Anita Ekberg
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 20:16:03
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/5 15:41:55
1
Vinnande bud
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bok unger twins
-
6202 Bokhylleserie
Bertil Fridhagen (1905-1993), Sverige. Bodafors, s..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:59
-
6038 Grafiska blad ..
"Yxlon 84", bland annat Bertil Almlöf, Eva Stockha..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:58
-
6081 Vitrinskåp
sengustaviansk stil, mahogny, med stenskiva & gall..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:04
*
Bok
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4003
Bok
Unger Twins, "Bland Hollywoods toppar", 1958, bland annat Anita Ekberg
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/5 15:41:55 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
11 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bok unger twins
-
6202 Bokhylleserie
Bertil Fridhagen (1905-1993), Sverige. Bodafors, s..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:59 -
6038 Grafiska blad ..
"Yxlon 84", bland annat Bertil Almlöf, Eva Stockha..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:58 -
6081 Vitrinskåp
sengustaviansk stil, mahogny, med stenskiva & gall..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:04